אודות

לבנת ליבנה
נטורופתית, הרבליסטית קלינית ומטפלת גוף נפש

אז כמה מילים עלי.. 

נשואה לרותם  האיש שלי והחבר הכי טוב שלי מזה 27 שנים בזוגיות מאוזנת והרמונית. אמא לסתיו, עומר וסער.
המשפחה שלי היא משאב משמעותי בחיי.
מתגוררת בפרדס חנה בה נמצאת גם הקליניקה הפרטית שלי, כאן מזה מספר שנים אני נפגשת עם נשים ומטפלת בהן במגוון שיטות המשלבות גופנפש: תזונה מותאמת בשילוב צמחי מרפאעיסוי רפואי הוליסטידמיון מודרך ופרחי 
באך. על שיטות הטיפול ניתן לקרוא בהרחבה בלשונית בדפי האתר או ללחוץ כאן.

במהלך השנים הבנתי שהכלי המהותי ביותר שלי הינו ההקשבה עם הלב, כאשר אני באה בלב פתוח ומקשיבה למה שמביאה האישה שמולי, אני מצליחה להבין את עולמה ולדייק עבורה את הטיפול ובכך להביא לאיזון בחייה.
ביחד אנחנו צועדות במסע אל עבר הריפוי על ידי מציאת המשאבים הפנימיים המאפשרים אותו.

אני מתמחה בטיפול בנשים בגיל המעבר ובגיל השלישי עם כאבי גוף ונפש, בתהליכים המעוררים את כוחות הריפוי של הגופנפש ומאפשרים התמודדות עם אתגרי החיים.
אז אם את סובלת מקשיים שמביא עימו הגיל השלישי ומחלות מאפיינות את הגיל כמו: סכרת, כבד שומני, יתר לח"ד, אוסטאופורוזיס, בעיות בבלוטת התריס ועוד. אם את נוטלת הרבה מאד תרופות ורוצה לעשות סדר בצמוד לליווי הרפואי. לצד חיזוק הגוף בתזונה מזינה ומותאמת לגיל ומכאוביו.
אם מתעוררים בגופך כאבים: כאבי מפרקים, כאבי שרירים, כאבים עצביים ועוד.
אם מתעוררים כאבים נפשיים: דיכאון קליני או דיכאון סמוי. תחושת דיכדוך וכשתחושת הבדידות אינה מרפה גם כאשר יש משפחה, ועולה התחושה שאין עוד מטרות מהותיות בחיים, או כאשר אין לאנשים סבלנות להקשיב לך.  

את מוזמנת ליצור איתי קשר טלפוני 054-4987697

הסיפור האישי שלי

לפני כחמש שנים, בעקבות סימפטומים ובדיקות דם שתוצאותיהם חרגו מהסוגריים ברמה גבוהה מאד, התגלה לי שאני סובלת ממחלה אוטואימיונית בבלוטת התריס. הרופאים המודאגים  שלחו אותי לכל הבדיקות האפשריות ובסופן המליצו על תרופות לאיזון הבלוטה, לדכא אותה בטיפול כימי ביוד רדיואקטיבי ואף היו שהמליצו על ניתוח לכריתת בלוטת התריס.
היה לי ברור שאני לא מוכנה  להרעיל את גופי ברדיואקטיביות ולא לכרות איבר מגופי, הסכמתי רק לטיפול התרופתי. תוך מספר שבועות רוב בדיקות הדם הראו על איזון בערכים, אבל הרגשתי הרבה פחות טוב גם פיזית אבל בעיקר רגשית. משהו בתוכי הבין שזו לא הדרך עבורי. למורת רוחם של הרופאים, בחרתי להפחית בהדרגה את התרופות עד שהפסקתי לגמרי ובמקביל לכך יצאתי למסע לעבר הריפוי הטבעי שלי.

בליווי של נטורופתית קלאסית, חקרתי את כל שיטות התזונה וצמחי המרפא ומדי פעם הייתה גם התייחסות רגשית. ביחד עם הנטורופתית המקסימה שלי דייקנו את התזונה וצמחי המרפא והיה שיפור משמעותי בדרך לאיזון המיוחל. במהלך המסע שלי הבנתי שאנחנו ממוקדות מדי בטיפול הגופני ושהגיעה העת להוסיף גם טיפול בהיבט הרגשי. הלכתי לטיפול אצל פסיכותרפיסטית גופנית ואחרי חודשים של עבודה משולבת גוף ונפש הגיע האיזון – הערכים של כל הבדיקות מאוזנים ויתרה מזה אני מרגישה טוב הן פיזית והן רגשית.

בעקבות המסע שלי הבנתי שתהליך ריפוי הוא תהליך המשלב גוף ונפש ביחד. זו איננה סיסמה, זו המציאות, כפי שחוויתי אותה על בשרי ונפשי. בעקבות הניסיון הפרטי שלי, נוצרה המטפלת שאני כיום: נטורופתית ממוקדת גוף נפש.

אני נטורופתית המשלבת כלים טיפוליים מהפסיכותרפיה גופנית הוליסטית ובכך מדייקת את הטיפול שלי עבור המטופלות שלי.

הריפוי הוא אפשרי, הוא דורש עבודה בליווי מקצועי שיתמוך ויקל על הדרך. אני יודעת לעשות זאת כי הייתי שם ואני מבינה היכן אני יכולה לסייע.

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר ולהתחיל את המסע לעבר הריפוי.  אני יודעת שזה אפשרי. מניסיון מקצועי וניסיון אישי.  

אני מניחה שהגעת לכאן, משום שאת מבקשת לעצמך בריאות טובה ומחפשת פתרונות טבעיים וקלים שתוכלי להכניס לחייך ללא קושי, כאלה שתוכלי להתמיד בהם. אחת הסיבות שהקמתי את האתר הזה היא לעזור לך ולתת לך מידע וכלים שתוכלי באמצעותם לרפא את גופך.

אני מזמינה אותך להגיע לפגישת הכרות ולעבור ביחד תהליך ריפוי משמעותי.